Central Warwickshire Youth Football League

News:



http://www.sci-footballfestivals.co.uk/

2004/2005

U9 GROUP A
CHAMPIONS - SHENLEY RADFORD
RUNNERS UP - LICKEY END ‘A’

U9 GROUP B
CHAMPIONS - BINBROOK
RUNNERS UP - CRUSADERS

U9 GROUP C
CHAMPIONS - COLDLANDS COLTS ‘A’
RUNNERS UP - CCC

U9 GROUP D
CHAMPIONS - ULVERLEY HAWKS
RUNNERS UP - THE GLADES

U9 GROUP E
CHAMPIONS - COLDLANDS COLTS ‘B’
RUNNERS UP - ARDEN FOREST

U9 GROUP F
CHAMPIONS - PHOENIX RANGERS COLTS
RUNNERS UP - NORTH BIRMINGHAM CELTIC

U9 GROUP G
CHAMPIONS - LICKEY END ‘B’
RUNNERS UP - WYCHALL WANDERERS ‘C’

U9 LEAGUE CUP
CHAMPIONS - MAYPOLE UNITED ‘A’
RUNNERS UP - CRUSADERS

U9 LEAGUE SHIELD
CHAMPIONS - COLDLANDS COLTS ‘B’
RUNNERS UP - ULVERLEY HAWKS

U9 OPEN CUP
CHAMPIONS - LICKEY END ‘A’
RUNNERS UP - CCC 
  UNDER 10's
DIVISION D ALVECHURCH LIONS 

UNDER 11'S
OPEN CUP WHYTHALL JUNIORS
LEAGUE CUP WHYTHALL JUNIORS
LEAGUE SHIELD TARDEBIGGE RANGERS
DIVISION ONE WHYTHALL JUNIORS
DIVISION TWO COLDLAND COLTS
DIVISION THREE CCC'S B
DIVISION FOUR BOURNVILLE WARRIORS
DIVISION FIVE CADBURY ATHLETIC JUNIORS
DIVISION SIX HAMSTEAD DIAMONDS

UNDER 12'S
OPEN CUP CADBURY ATHLETIC JUNIORS
LEAGUE CUP ULVERLEY HAWKS
LEAGUE SHIELD ROYAL EAGLES
PREMIER DIVISION ULVERLEY HAWKS
DIVISION ONE HEATHWAY YOUTH
DIVISION TWO PHOENIX RANGERS
DIVISION THREE BOURNVILLE WARRIORS
DIVISION FOUR OAKLANDS COLTS

UNDER 13'S
OPEN CUP HOLY NAME
LEAGUE CUP HOLY NAME
LEAGUE SHIELD CCC'S 2000 F.C.
PREMIER DIVISION HOLY NAME
DIVISION ONE AFC BEACON BOYS
DIVISION TWO GLEBE FARM COLTS
DIVISION THREE CONTINENTAL STAR
DIVISION FOUR CCC'S 2000 F.C.
DIVISION FIVE BROMSGROVE TOWN COLTS

UNDER 14'S
OPEN CUP COLDLAND COLTS
LEAGUE CUP KINGS HEATH CONCORDE
LEAGUE SHIELD SHELDON COLTS
PREMIER DIVISION KINGS HEATH CONCORDE
DIVISION ONE CHELMSLEY TOWN YOUTH
DIVISION TWO MAYPOLE UNITED
DIVISION THREE HUNTERS NOON COLTS
DIVISION FOUR SHELDON COLTS
DIVISION FIVE SHIRLEY BOYS F.C.

UNDER 15'S
OPEN CUP CENTRAL AJAX
LEAGUE CUP ARDEN FOREST
LEAGUE SHIELD FIVE WAYS UNITED
DIVISION ONE ARDEN FOREST
DIVISION TWO COVENTRY SPHINX JUNIORS
DIVISION THREE RACING BLYTHE
DIVISION FOUR FIVE WAYS UNITED
DIVISION FIVE BOLDMERE SS FALCONS

UNDER 16'S
OPEN CUP SHIRLEY TOWN UNITED
LEAGUE CUP BROMSGROVE ROVERS
LEAGUE SHIELD STUDLEY YOUTH
PREMIER DIVISION SHENLEY RADFORD
DIVISION ONE SHIRLEY TOWN UNITED
DIVISION TWO STUDLEY YOUTH
DIVISION THREE WATER ORTON THUNDERERS
DIVISION FOUR BORDESLEY ROVERS