Central Warwickshire Youth Football League

News:



http://www.sci-footballfestivals.co.uk/

2009/2010

U9 GROUP A
CHAMPIONS - PHOENIX UNITED A
RUNNERS UP - WYTHALL JUNIORS

U9 GROUP B
CHAMPIONS - WEST HAGLEY
RUNNERS UP - LEAFIELD ATHLETIC

U9 GROUP C
CHAMPIONS - DOSTHILL COLTS
RUNNERS UP - ULVERLEY HAWKS

U9 GROUP D
CHAMPIONS - CASTLE BROMWICH UNITED
RUNNERS UP - MARSTON GREEN

U9 GROUP E
CHAMPIONS - KINGSHURST SPORTING CLUB A
RUNNERS UP - WYTHALL JUNIORS A

U9 GROUP F
CHAMPIONS - OLTON RAVENS YOUTH
RUNNERS UP - CRUSADERS

U9 GROUP G
CHAMPIONS - MONKSPATH PUMAS
RUNNERS UP - HILLWOOD COMMUNITY CENTRE

U9 LEAGUE CUP
CHAMPIONS - WYTHALL JUNIORS
RUNNERS UP - SOLIHULL JUNIORS

U9 LEAGUE SHIELD
CHAMPIONS - MARSTON GREEN
RUNNERS UP - CASTLE BROMWICH UNITED

U9 OPEN CUP
CHAMPIONS - WYTHALL JUNIORS
RUNNERS UP - WYCHALL WANDERERS 

UNDER 10's
OPEN CUP ULVERLEY HAWKS
LEAGUE CUP ULVERLEY HAWKS
LEAGUE SHIELD BOURNVILLE WARRIORS
DIVISION A ULVERLEY HAWKS
DIVISION B KNOWLE JUNIORS
DIVISION C LYNDON COLTS
DIVISION D BOURNVILLE WARRIORS
DIVISION E HIGHGATE UNITED
DIVISION F KINGS NORTON KICKERS
DIVISION G COLE HALL LANE COLTS
DIVISION H NORTHFIELD LIONS
DIVISION J BROMFORD LIONS A
  UNDER 11'S
OPEN CUP NEWFIELD LIONS
LEAGUE CUP NEWFIELD LIONS
LEAGUE SHIELD OAKLANDS COLTS
PREMIER DIVISION NEWFIELD LIONS
DIVISION ONE COFTON EAGLES
DIVISION TWO PHOENIX UNITED
DIVISION THREE CATSHILL F.C.
DIVISION FOUR OAKLANDS COLTS
DIVISION FIVE CRUSADERS F.C.
  UNDER 12'S
OPEN CUP BLOSSOMFIELD
LEAGUE CUP HEADLESS CROSS
LEAGUE SHIELD ARDEN FOREST YOUTH
PREMIER DIVISION BLOSSOMFIELD
DIVISION ONE COLRON BOYS
DIVISION TWO ARDEN FOREST YOUTH
DIVISION THREE SPORTING F.C.
DIVISION FOUR HOLY SOULS
DIVISION FIVE KNOWLE JUNIORS
DIVISION SIX ULVERLEY HAWKS 'B'
  UNDER 13'S
OPEN CUP COLESHILL UNITED
LEAGUE CUP COLESHILL UNITED
LEAGUE SHIELD PHOENIX UNITED
PREMIER DIVISION COLESHILL UNITED
DIVISION ONE BROMFORD LIONS
DIVISION TWO PHOENIX UNITED
DIVISION THREE CONTINENTAL STAR
DIVISION FOUR BOURNVILLE LIONS
DIVISION FIVE PHOENIX BOROUGH
DIVISION SIX PS BOYS
  UNDER 14'S
OPEN CUP HOLY NAME
LEAGUE CUP HOLY NAME
LEAGUE SHIELD FOOTBALL FUTURES 'B'
PREMIER DIVISION KNOWLE JUNIORS
DIVISION ONE SOLIHULL SAINTS
DIVISION TWO RUBERY F.C.
DIVISION THREE KINGS HEATH CONCORDE
DIVISION FOUR BEACON F.C.
DIVISION FIVE ELITE FUTURES
DIVISION SIX BOURNVILLE WARRIORS
  UNDER 15'S
OPEN CUP MOOR GREEN COLTS
LEAGUE CUP BINBROOK F.C.
LEAGUE SHIELD NORTH BIRMINGHAM CELTIC
PREMIER DIVISION PHOENIX UNITED MINOR
DIVISION ONE BOLDMERE FALCONS
DIVISION TWO BROMSGROVE ROVERS YOUTH
DIVISION THREE NORTH BIRMINGHAM CELTIC
DIVISION FOUR BOLDMERE FALCONS 'B'
DIVISION FIVE KINGS HEATH CONCORDE
  UNDER 16'S
OPEN CUP HOLY NAME
LEAGUE CUP WEBHEATH WANDERERS
LEAGUE SHIELD COLDLAND COLTS
PREMIER DIVISION WYTHALL JUNIORS
DIVISION ONE WEBHEATH WANDERERS
DIVISION TWO CADBURY ATHLETIC YOUTH
DIVISION THREE BARTLEY GREEN FALCONS
DIVISION FOUR FOOTBALL FUTURES
  UNDER 17'S
PREMIER DIVISION ARDEN FOREST
  UNDER 18'S
PRESIDENTS CUP KINGS NORTON
PREMIER DIVISION KINGS NORTON