Central Warwickshire Youth Football League

News:



http://www.sci-footballfestivals.co.uk/

2010/2011

U9 GROUP A
CHAMPIONS - LEAFIELD ATHLETIC ‘A’
RUNNERS UP - CASTLE BROMWICH UNITED

U9 GROUP B
CHAMPIONS - ULVERLEY HAWKS
RUNNERS UP - STUDLEY JUNIORS ‘A’

U9 GROUP C
CHAMPIONS - KINGSHURST SPORTING CLUB
RUNNERS UP - INTER VOLANTE

U9 GROUP D
CHAMPIONS - LYNDON COLTS
RUNNERS UP - PS BOYS

U9 GROUP E
CHAMPIONS - KINGS NORTON UNITED ‘A’
RUNNERS UP - STUDLEY JUNIORS ‘B’

U9 GROUP F
CHAMPIONS - REDDITCH BOROUGH
RUNNERS UP - COLRON BOYS

U9 GROUP G
CHAMPIONS - KINGSHURST SPORTING CLUB ‘A’
RUNNERS UP - REDDITCH UNITED

U9 LEAGUE CUP
CHAMPIONS - SANTIAGO COLTS ‘A’
RUNNERS UP - KNOWLE JUNIORS

U9 LEAGUE SHIELD
CHAMPIONS - LYNDON COLTS
RUNNERS UP - KINGSHURST SPORTING CLUB ‘A’

U9 OPEN CUP
CHAMPIONS - CALLOWBROOK SWIFTS
RUNNERS UP - SHENLEY RADFORD 
  UNDER 11'S
OPEN CUP VIKINGS F.C.
LEAGUE CUP ULVERLEY HAWKS
LEAGUE SHIELD SHELDON ROYALS
PREMIER DIVISION REDDITCH BOROUGH
DIVISION ONE ARDEN FOREST
DIVISION TWO BOLDMERE FALCONS A
DIVISION THREE COLDLAND COLTS
DIVISION FOUR NORTHFIELD LIONS
DIVISION FIVE SOLIHULL JUNIORS A
DIVISION SIX LOCAL LEAGUES
  UNDER 12'S
OPEN CUP WEST HAGLEY
LEAGUE CUP PHOENIX UNITED
LEAGUE SHIELD MAYPOLE UNITED
PREMIER DIVISION ULVERLEY HAWKS
DIVISION ONE OAKLANDS COLTS
DIVISION TWO KINGSHURST SPORTING
DIVISION THREE BROMFORD LIONS
DIVISION FOUR BEACON COLTS
DIVISION FIVE FOOTBALL FUTURES
DIVISION SIX CONTINENTAL STARS
  UNDER 13'S
OPEN CUP KINGSHURST SPORTING
LEAGUE CUP SOLIHULL JUNIORS
LEAGUE SHIELD FOUR OAKS LIONS
PREMIER DIVISION KINGSHURST SPORTING
DIVISION ONE ARDEN FOREST YOUTH
DIVISION TWO KNOWLE JUNIORS
DIVISION THREE FOUR OAKS LIONS
DIVISION FOUR BARTLEY REDS
DIVISION FIVE ULVERLEY HAWKS A
DIVISION SIX MOSELEY DIAMONDS
  UNDER 14'S
OPEN CUP SHENLEY RADFORD
LEAGUE CUP WYCHALL WANDERERS
LEAGUE SHIELD FOOTBALL FUTURES
PREMIER DIVISION SHENLEY RADFORD
DIVISION ONE WYCHALL WANDERERS
DIVISION TWO MARSTON GREEN
DIVISION THREE PS BOYS
DIVISION FOUR NORTHFIELD SAINTS
DIVISION FIVE NORTH B'HAM CELTIC
DIVISION SIX HEADLESS CROSS
  UNDER 15'S
OPEN CUP BROMSGROVE ROVERS
LEAGUE CUP WOODBOURNE SPORTS
LEAGUE SHIELD BEACON COLTS
PREMIER DIVISION HOLY NAME
DIVISION ONE MARSTON GREEN
DIVISION TWO CALLOWBROOK SWIFTS
DIVISION THREE GLENROSE
DIVISION FOUR SILVER STAR SPORTS
DIVISION FIVE CHELMSLEY TOWN YOUTH
DIVISION SIX BROMFORD LIONS
  UNDER 16'S
OPEN CUP WEST HAGLEY
LEAGUE CUP BINBROOK
LEAGUE SHIELD SOUTH B'HAM WARRIORS
PREMIER DIVISION C.C.C. BOYS
DIVISION ONE HOLY NAME
DIVISION TWO STUDLEY JUNIORS
DIVISION THREE SOUTH B'HAM WARRIORS
DIVISION FOUR BORDESLEY ROVERS
DIVISION FIVE AG SABRES
  UNDER 17'S
PREMIER DIVISION ST DUNSTANS CCC
DIVISION ONE COLDLAND COLTS A
  UNDER 18'S
PRESIDENTS CUP HOLYWELL HARRIERS
PREMIER DIVISION SHELDON COLTS